چشم بند خواب
چشم بند خواب

چشم بند کمپرسور دار

]al fkn
هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
30009
۵۵,۰۰۰
۰%
۵۵,۰۰۰

محصولات مشابه

معرفی

یا شما سخت می خوابید و خوابتان کم است، برای خواب بهتر می بایست سبک زندگیتان را تغییر دهید. یکی از آسان ترین راهها استفاده از چشم بند در هنگام خواب است . این ساده ترین کاری است که برای کمک به خودتان و حفظ سلامتی تان میتوانید انجام دهید. خواب نقش موثری در حفظ سلامتی شما دارد که با این راهکار ساده میتوانید بزرگترین کمک را به خودتان بکنید.شروع هر سفری با حرکت به سمت مقصد شروع می‌شود و هر کسی بسته به شرایطی که دارد از یکی از وسایل حمل نقل شامل، هواپیما، قطار، اتوبوس و … استفاده می‌کند. بسیاری از مردم در زمان سفر به دلیل طولانی بودن مسیر و یا خستگی نیاز به خواب پیدا می‌کنند. در چنین موقعیتی محصولی مانند چشم‌بند خواب بسیار کارآمد ظاهر خواهد شد.

برای استفاده از کمپرس گرم: کیسه ژل را بطور جداگانه 5 دقیقه در آب گرم تا دمای 40 درجه قرار دهید

و برای استفاده از کمپرس سرد: کیسه ی ژل را به مدت 20 دقیقه داخل یخچال قرار دهید.

کیسه ژل قابل استفاده مجدد و غیر سمی است.

کمپرس ژله ای درجه حرارت درمانی خود را به مدت 20 دقیقه کامل و بیشتر نگه می دارد، بنابراین می توانید یک تسکین سریع و موثر دریافت کنید.

طراحی این ماسک به گونه ای است که چشم شما در تماس مستقیم با کمپرس سرد و گرم نیست.

بررسی تخصصی

فواید کمپرس سرد:رفع تب،پف چشم،خستگی و قرمزی چشم،جلوگیری از ایجاد چروک دور پوست حساس چشم فواید کمپرس گرم:کمک به خوابی عمیق،ریلکس کردن چشم ها بعد مطالعه،رانندگی،و کار زیاد با رایانه یا تلفن همراه و… قسمت ژله ای کمپرس ماده ای است که گرمای ویژه بالایی داشته و گرما و سرما را در زمان طولانی حفظ می کند. طریقه استفاده به صورت سرد: قسمت کمپرس در داخل چشمبند قرار می گیرد برای استفاده به صورت سرد می توان چشمبند را داخل یک کیسه فریز قرار داده و سپس آن را در داخل یخچال گذاشته و هر زمان مایل بودید استفاده کنید. برای سرد سازی سزیع گذاشتن چشمبند در فریزر در زمان محدود 5 الی 10 دقیقه توصیه می شود. در حالت کمپرس سرد برای سردرد میگرنی توسط ما تست شده و بسیار مفید و تسکین دهنده بوده است. طریقه استفاده به صورت گرم: قسمت کمپرس را از داخل چشمبند بیرون آورده و داخل آب 60 الی 70 درجه حدود 2 الی 3 دقیقه انداخته و پس از بیرون آوردن در چشمبند قرار داده و استفاده کنید. برای دوام بیشتر قسمت کمپرس دقت کنید آب خیلی جوش نباشد حدود 60 نهایت 70 درجه کفایت می کند!!

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
30009
۵۵,۰۰۰
۰%
۵۵,۰۰۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید