چتر مردانه

]jv jhk; jha,
هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
7198
۱۴۸,۰۰۰
۰%
۱۴۸,۰۰۰

محصولات مشابه

معرفی

چتر مقاوم و محکم در دو مدل دسته طرح چوب و دسته عصایی

بررسی تخصصی

وزن250 g

جنس فریم

فلزی

جنس ستون

فلزی

نوع دسته

ساده

جنس دسته

پلاستیک

مخترع چتر که بود و تاریخچه اختراع چتر چگونه بود؟

مخترع چتر که بود و تاریخچه اختراع چتر چگونه بود؟

از چه کسی باید بابت اختراع چتر تشکر کرد و چه کسی ابزاری را اختراع کرده است که از خیس شدن شما هنگام بارش باران جلوگیری کند و مخترع چتر باران و تاریخچه چتر و چتر چیست و مکانیزم چتر بارانی و اجزای چتر بارانی و آشنایی با روند اختراع چتر بارانی و نام مخترع چتر باران را در نم نمک مشاهده نمایید.

مخترع چتر که بود و تاریخچه اختراع چتر چگونه بود؟

از چه کسی باید بابت اختراع چتر تشکر کرد ؟ چه کسی ابزاری را اختراع کرده است که از خیس شدن شما هنگام بارش باران جلوگیری کند ؟ جالب است بدانید که چترهای اولیه از روی شکل شاخ و برگ گیاهان و درختان مثل درخت موز ساخته می شدند و اولین چتر ها در مصر باستان ، بین النهرین ، چین و هند مورد استفاده قرار می گرفتند.مخترع چتر که بود و تاریخچه اختراع چتر چگونه بود؟مخترع چتر که بود و تاریخچه اختراع چتر چگونه بود؟

  • ثبت بیوگرافی و زندگینامه شما در گوگل!

چه کسی چتر را اختراع کرد و نام خود را به عنوان مخترع چتر باران ثبت کرد؟

در این مورد نظرات کمی متفاوت است اما طبق قدیمی ترین اسناد میتوان گفت نخستین چترهای بارانی که نام پارازول داشتند و برای محافظت در برابر نور خورشید مورد استفاده قرار می گرفتند توسط فردی به نام " فروایتالیکو" در رم اختراع شد ، ولی باید بدانید استفاده از چتر در حقیقت به چهار هزار سال قبل برمی گردد و واقعیت این مسئله را می توان از طریق آثار باستانی مصر ، آشور ، یونان و چین به این نکته پی برد.

بازهم نام چینی ها در میان بود و دست نوشته ها نشان داد که چینی ها اولین کسانی بودند که از چتر برای محافظت در برابر باران استفاده می کردند به همین دلیل به فکر استفاده از چترهای ضد آب افتادند به این روش که کاغذهای خود را به موم آغشته کرده و از آن برای تهیه چتر استفاده می کردند.

نام مخترع چتر باران

چه کسی چتر را اختراع کرد؟

مسیری که چترها در طول تاریخ طی کردند

چنانچه در این بخش از گوناگون در نم نمک می خوانید اولین چترها برای جلوگیری از خیس شدن مردم مورد استفاده قرار نمی گرفتند بلکه برای جلوگیری از تابش مستقیم آفتاب بر سر افراد ثروتمند و قدرتمند مصر مورد استفاده قرار می گرفتند و این چتر ها بعدا به یونان باستان و روم گسترش پیدا کردند.

در قرن اول بعد از میلاد مردم برای اولین بار از چتر ها برای جلوگیری از خیس شدن خود در هنگام بارش باران استفاده کردند و جالب است بدانید که زنان رومی روی چتر های خود نفت می مالیدند تا قطره های باران از روی چتر هایشان فرو بریزد.

مدت زیادی طول نکشید که بسیاری از افراد شروع به استفاده از چتر برای جلوگیری از خیس شدن هنگام بارش باران و یا جلوگیری از تابش مستقیم آفتاب کردند.

تبلیغ

دانستنی هایی در مورد اختراع چتر

آشنایی با مخترع چتر و اختراع چتر بارانی

خیلی زود زنان اروپایی از سایه بان برای ایجاد سایه استفاده کردند و اکثر مردان اروپایی تا اواخر دهه 1700 از چتر استفاده نمی کردند تا این که دو مرد انگلیسی به نام های جوناس هانوی و جان مک دونالد شروع به استفاده از چتر هنگام بارش باران کردند و این کار باعث شد که بسیاری از مردان دیگر نیز از چتر استفاده کنند ، به طوری که دیگر کسی را در انگلستان نمی بینید که در صورت بارش باران از چتر استفاده نکند.

مانند اکثر فناوری ها ، چتر ها هم در طول زمان تغییر کرده اند و امروزه چتر ها در انواع مختلف کار ها مورد استفاده قرار می گیرند و بهترین ابزاری هستند که از شما هنگام بارش باران محافظت می کنند و اجازه نمی دهند که خیس شوید.

کاپشن های بارانی و چکمه ها نیز هنگام بارش باران بسیار کار آمدند اما هیچ ابزاری مانند چتر وجود ندارد که از خیس شدن شما به طور کامل جلوگیری کند.

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
7198
۱۴۸,۰۰۰
۰%
۱۴۸,۰۰۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید