نظم دهنده کلاس آ
نظم دهنده کلاس آنظم

نظم دهنده تو کشویی 12 خانه

kzl nikni j, ;a,dd
هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
14154
۳۴,۰۰۰
۰%
۳۴,۰۰۰

محصولات مشابه

معرفی

نظم دهنده تو کشویی 12 خانه 

بررسی تخصصی

یکی از عمده ترین مشکلات ما و بی نظمی خانه ها،دقیقا همین وسایلی می باشد که بهم ریخته و درهم درون کشو ها جا گرفته اند.
به عبارتی کشو های شلوغ و بی نظم بجز دردسر و سردرگمی هیچ چیزی را به شما نمی دهند، اما شرکت های تولید کننده لوازم خانگی همانند my home برای راحتی و ایجاد نظم مناسب در خانه ها با طرح ایده جالب و کاربردی نظم دهنده ها توانسته اند نظمی عالی برای هر خانه ای بخصوص کشوها ایجاد کنند.
پس شما هم می توانید با خرید نظم دهنده کشو قدمی عالی برای ایجاد نظم در کشو ها و اتاق ها بر دارید.
این نمونه از نظم دهنده با حجم کم بسیاری از لباس ها و اکسسوری ها و سایر وسایلتان را اعم از کراوات ها،جوراب ها، لباس زیر، شال و سایر وسایل مورد نیازتان را به راحتی در خانه های کوچک خود جا می دهد تا بتوانید در مواقع نیاز به راحتی به آنها دسترسی پیدا کنید.
همچنین این نظم دهنده با طراحی خاص وشیک خود غیر از کاربرد های فراوانی که ذکر شد، می تواند تصمیم گیری شما را برای انتخاب هریک از وسایل تسهیل کند،چرا که می توانید به راحتی و با یک نگاه تمامی آنها را کنار هم در ردیف های مشخص ببینید و به طور مثال طرح کراوات مد نظر خود را بیابید.
با کمک این نظم دهنده دیگر نیازی نیست به صورت مداوم کار وقت گیر و حوصله سربر مرتب کردن وسایل کشو را انجام دهید و با یکبار چینش درست در این نظم دهنده ها برای همیشه نظم را برقرارکنید و فضای خیلی کمتری از کمد و کشو را اشغال کنید.
این نظم دهنده دارای 12 و 16خانه می باشد که حجم بسیار زیادی از لوازم و لباس هایتان را نظم میدهد و با ابعاد35×35×11 (16 خانه) و 35×27×11 (12 خانه) به راحتی در کشوها جای می گیرد و با جنس نخی و نرمی که دارد قابل شستشو می باشد.
درنهایت و به صورت خلاصه نظم دهنده یک محصول بسیار کاربردی جهت ایجاد نظم در کشو ها است، در واقع طراحان با ساخت نظم دهنده ها در ابعاد و اشکال مختلف توانسته اند بهترین قدم را برای ایجاد نظم و استفاده حداکثری از فضای کشو ها و محیط خانه ببرند.
ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
14154
۳۴,۰۰۰
۰%
۳۴,۰۰۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید