زیر انداز کلاس آ
زیر انداز کلاس آ

زیر انداز سه متری جاجیم برند ساحل درجه یک

cdv hknhc aa ljvd
هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
5855
۱۶۰,۰۰۰

محصولات مشابه

معرفی

زیر انداز 6 متری بزرگ جاجیم با زیره پلاستیک و ضد آب بر خلاف نمونه های بازار که زیر آنها الیاف پنبه می باشد و علاوه بر ضد آب نبودن زیره های آشغال را در هنگام پهن شده به خود جذب می کند ، دارای کاور مخصوص 

بررسی تخصصی

انواع زیرانداز و کاربرد آن در سفر 

کاربرد زیرانداز

همه‌ی ما می‌دانیم که زیرانداز یکی از مهمترین تجهیزات سفری است و بسته به نوع محیط و استفاده از آن انواع زیرانداز هم متفاوت است. شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که به هنگام خرید زیرانداز مسافرتی در انتخاب جنس، سایز و ضدآب بودن و ضدآب نبودن آن شک داشته باشید، در ادامه شک شما در این زمینه ها را مرتفع خواهیم کرد. پیشنهاد ما به شما قبل از خرید هر نوع تجهیزات مسافرتی و طبیعت گردی، برای خرید خود هدف گذاری و مقصود تعیین کنید که هدف از خرید چیست! خرید زیرانداز هدف های نسبتا مشخصی دارد؛ استفاده داخل چادر، استفاده در محیط خشک و مرطوب و محیط های مختلف که با توجه به نیاز شما خرید انجام می‌دهید. (زیرانداز جاجیمی، زیرانداز حصیری، زیرانداز فومی)

انواع زیرانداز

زیراندازها در انواع مختلف تولید و به بازار ارائه می‌شوند که شما با توجه به نیاز خود آن را انتخاب می‌کنید؛

انتخاب زیرانداز از نظر جنس: جنس هایی که معمولا بیشتر در بازار یافت می‌شود؛ جاجیمی (پارچه مقاوم)، پارچه‌ای (اسپان باند)، حصیری (پلاستیکی)، فومی و پلاسنیک باروکش آلومنیومی هستند که در ادامه در رابطه با هریک توضیحاتی خدمت شما ارائه خواهیم داد.

زیرانداز جاجیمی:

زیرانداز جاجیمی

این نوع زیرانداز در دو نوع جاجیم ضدآب و غیر ضدآب در سایزهای 3، 6 و 9 متری ارائه می‌شوند. کاربرد این زیرانداز بسیار راحت است بطوری که تولید کننده با ایجاد لایه های جمع شونده این زیرانداز استفاده از آن برای کاربر را بسیار سهل کرده است.
پیشنهاد ما این است که از نوع ضدآب استفاده نمائید، دلیل این پیشنهاد: با توجه به محیط های سفری و طبیعی ممکن است نیاز به استفاده از زیرانداز شوید بنابراین با توجه با فاصله قیمتی کم نسبت به مدل معمولی پیشنهاد ما را پذیرا باشید.

زیرانداز حصیری:

زیرانداز حصیری

   زیراندازهای سنتی با بافت حصیری شکل که اکثرا در منازل روستایی و قدیمی به چشم میخورد و از پلاستیک نیمه فشرده تشکیل شده و برای محیط های نیمه مرطوب، ساحلی و جنگل مناسب  هستند و در سه سایز 6، 9 و 12 متری ارائه شده اند

زیرانداز پارچه ای اسپان باند:

زیرانداز اسپان باند

اسپان باند چیست؟ پارچه اسپان باند در دسته بندی منسوجات بی‌بافت و از پلی‌پروپیلن است. اسپان باند به نام پارچه‌ی یک‌بار مصرف، بى‌بافت، نبافته، لایه‌ی سوزنى، نبافته‌ی سوزنی و نبافته‌ی اسپان نیز معروف است. برای محیط های گرم و خشک مناسب هستند و در سایز 6 متری ارائه شده است.

زیرانداز فومی و پلاستیک باروکش آلومنیومی

زیرانداز کیسه خواب

زیراندازهای فومی و پلاستیکی با روکش آلومنیوم و پارچه معمولا برای استفاده در زیرکیسه خواب و کف چادر کاربردی هستند و در سایر موارد کارایی بسیاری کمی دارند، این زیراندازها در انواع سایز کوچک، سایز متوسط تولید شده اند.

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
5855
۱۶۰,۰۰۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید